Groepsaccommodatie

Lente & Winter

tot 50 personen

Luxe familie- en vriendenverblijf aan de bosrand van Bergeijk voor 50 personen
Wil je met familie of vrienden genieten van een heerlijk weekend weg in een luxe en sfeervolle omgeving? Huur deze prachtige accommodatie aan de bosrand van Bergeijk en beleef samen een onvergetelijk verblijf.

Waarom is deze locatie uniek?

  • Ruim en comfortabel: De begane grond beschikt over een ruime verblijfsruimte met een knusse zithoek, lange eettafels en een volledig uitgeruste keuken met kookeiland – ideaal om samen te koken en lange avonden te tafelen. Vanuit de huiskamer stap je direct de tuin in, waar een overdekt terras met comfortabele zitplekken klaarstaat om samen te genieten van de rust en natuur. Op de eerste verdieping bevindt zich een tweede huiskamer met een gezellige zithoek, smart TV, eettafel, open keuken en een aparte zithoek. Vanuit deze huiskamer heb je toegang tot het dakterras, waar je kunt genieten van een magnifiek uitzicht over het weiland en de omliggende bossen.
  • Luxe slaapkamers: De accommodatie beschikt over 23 stijlvolle slaapkamers (50 bedden), met luxe 1-persoons Auping boxspringbedden. De 17 badkamers zijn voorzien van een inloopdouche, toilet en wastafel. Vloerverwarming is door de hele accommodatie aangelegd voor optimaal comfort. Bedlinnen en handdoeken worden volledig verzorgd, inclusief opgemaakte bedden bij aankomst.

Klaar voor een ontspannen en onvergetelijk verblijf? Boek nu en beleef samen een tijd om nooit te vergeten!

Heeft jullie groep nét iets meer ruimte nodig? Bekijk dan onze grotere accommodaties voor 88 personen of 65 personen. Liever een knussere setting? Kies dan voor een verblijf voor 46 personen, 31 personen, 23 personen, 19 personen of 15 personen.

Faciliteiten

  • Eigen (dak)terras / tuin / groot grasveld (grasveld is gedeeld)
  • Luxe keuken met moderne keukenapparatuur
  • Slaapkamers met eigen sanitair
  • Wifi
  • Vloerverwarming en airconditioning
  • Centrale toiletten
  • Inclusief handdoekenpakket en beddengoed

Plattegrond

Hier zie je de plattegrond; het gaat om het oranje gearceerde gedeelte. De entree bevindt zich op de begane grond waar je de hal binnen komt. De verblijfsruimte en keuken bevinden zich ook op de begane grond, evenals de centrale toiletten. De slaapkamers zijn in het souterrain gelegen (met natuurlijk daglicht). Er zijn in totaal 23 slaapkamers en 17 badkamers.

Tweepersoons slaapkamers

De sfeervol ingerichte slaapkamers bieden je de kans om even tot jezelf te komen en uitgerust weer op te staan. Op iedere slaapkamer staan 2 éénpersoons Auping boxspring bedden. In de badkamer vind je het toilet, een wastafel en een inloopdouche.  Op iedere kamer is een televisie en kun je gebruik maken van wifi.

Er zijn 8 slaapkamers van dit type aanwezig.

Appartement 4 personen

Het 4 persoons appartement heeft 2 slaapkamers met op iedere slaapkamer twee éénpersoons Auping boxspring bedden. De grootste slaapkamer heeft een televisie. In het gehele verblijf is gebruik te maken van Wifi. Er is een separaat toilet en een badkamer met inloopdouche aanwezig.

Er zijn 4 appartementen van dit type aanwezig.

Vierpersoons slaapkamers

Op de slaapkamers staan 4 losse eenpersoons Auping boxspring bedden. Twee van deze bedden bevinden zich onder een relatief lage schuine kant (volwassenen kunnen er wel slapen). Op de slaapkamer is een separaat toilet met wastafel en een badkamer met inloopdouche aanwezig. Er is een televisie en je kunt gebruik maken van de wifi.

Er zijn 3 slaapkamers aanwezig van dit type.

Appartement 3 personen

Het 3 persoons appartement heeft 2 slaapkamers met op iedere slaapkamer éénpersoons Auping boxspring bedden. Een van de slaapkamers heeft een televisie. In het gehele verblijf is gebruik te maken van Wifi. Er is een separaat toilet en een badkamer met inloopdouche aanwezig.

Er is zijn 2 appartementen van dit type aanwezig.

Veelgestelde vragen

Ja, het opladen van een elektrische auto is mogelijk. Er zijn twee laadpalen aanwezig, elk met twee aansluitingen.

Nee, bij Verblijf bij Hygge verblijf je met meerdere mensen op één terrein. Het is daarom niet toegestaan luide muziek aan te zetten, wij vragen onze gasten om rekening te houden met elkaar.

 

De keuken is volledig ingericht en voorzien van potten, pannen, servies, bestek en kookgerei. Er zijn echter geen levensmiddelen aanwezig, zoals kruiden, suiker of andere etenswaren. Voor je verblijf zijn er voldoende vaatwastabletten aanwezig.

Bekijk inventaris keuken – Zomer

Bekijk inventaris keuken – Lente

Bekijk inventaris keuken – Winter

Bekijk inventaris keuken – Herfst

Ja, 1 theedoek, 1 handdoek en 1 vaatdoekje om te starten. Wij raden aan om zelf extra keukenlinnen mee te nemen.

Er is een filterkoffieapparaat aanwezig waarmee je gemakkelijk koffie kunt zetten. De voorgevulde filters, met gemalen koffie, zijn inbegrepen.

Huisdieren zijn helaas niet toegestaan in de accommodatie, met uitzondering van gecertificeerde hulphonden.

Per persoon ligt er één grote en één kleine handdoek klaar, beddengoed is inclusief. Zeep en shampoo zijn niet aanwezig op de slaapkamer.

Kom tot rust en ervaar ultieme vrijheid

Het gevoel van buiten met de luxe van binnen.